Gmina Lubochnia

Brązowy medalista na sesji Rady Gminy Lubochnia

26 października br. na Sesji Rady Gminy Lubochnia był obecny Michał Bąbos, mieszkaniec Gminy  Lubochnia – brązowy medalista w karate na światowych igrzyskach dyscyplin nieolimpijskich The World Games 2017 w konkurencji kumite w kategorii do 84kg.

Wójt Gminy – Tadeusz Józwik wraz z Przewodniczącym Tadeuszem Skonecznym oraz całą radą pogratulowali zdobycia brązowego medalu oraz podziękowali za godne reprezentowanie i promowanie Gminy Lubochnia na sportowej arenie krajowej
i międzynarodowej. Z uwagi na to, że  Karate zostało już włączone do programu Igrzysk Olimpijskich na 2020 rok,  władze gminy życzyli panu Michałowi zdobycia medalu olimpijskiego. 

Michał Bąbos od 12 lat trenuje karate. Obecnie studiuje we Wrocławiu. W swojej ukochanej dyscyplinie sportu startuje w dwóch federacjach: WKF (World Karate Federation)
i Shotokan. W pierwszej jest 4-krotnym Mistrzem Polski Seniorów i brązowym medalistą Pucharu Świata. W tej drugiej zdobył pierwszy w historii dla naszego kraju złoty medal na Mistrzostwach Świata w konkurencji kumite indywidualne seniorów.

Brązowy medalista na sesji Rady Gminy Lubochnia - galeria

IMG 1886IMG 1887IMG 1889IMG 1906
IMG 1907IMG 1910IMG 1916IMG 1920


DOSTEPNOSC

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125