Gmina Lubochnia

Dowiedz się, czy są Fundusze dla Ciebie!

Mobilna kampania informacyjno-promocyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości pozyskiwania dotacji unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego zawita do Lubochni 11 października w godz. 10-17.

LÓDZKIE 14

Wszyscy złaknieni wiedzy na temat Funduszy Unijnych odnajdą naszą mobilną jednostkę przed budynkiem OSP i GOK, ul. Tomaszewska 6.

Eksperci przeprowadzą indywidualne konsultacje z zakresu funduszy europejskich oraz spotkania informacyjno – szkoleniowe o godz. 10:30 i 15:30. Ich adresatami są, między innymi, przedsiębiorcy, przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu, nauki i edukacji.

LÓDZKIE 12 (1)

Cały pojazd jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewniona jest możliwość skorzystania z usług tłumacza migowego poprzez skype'a, a główne atrakcje zostały opisane na tabliczkach w języku Braille’a.

Nie przegap okazji i dowiedz się, czy są fundusze dla Ciebie!

Więcej informacji na http://www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl

lub pod numerem telefonu 42 296 65 17


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125