Gmina Lubochnia

Gminne Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca na le¶nym zbiorniku Lesisko Zarz±d Koła nr 6 Nowy Glinnik oraz Gmina Lubochnia zorganizowali Gminne Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

Jak co roku nasza impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Na li¶cie startowej pojawiło się 36 zawodników- 24 chłopców i 12 dziewczynek. Zawody trwały 2 godziny i wszyscy ł±cznie z opiekunami i kibicami stwierdzili, że impreza jest super. Szkoda trochę, że ryby nie współpracowały z wędkarzami ale nie wszystko da się załatwić. 

Zwycięzcami w kategorii dziewczynki zostały Zuzia Latosińska, Kasia Kagankiewicz i Iga Makowska. W¶ród chłopców na podium stanęli Igor Krawczyk, Bartek Noga oraz Rafałek Latosiński. Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary i nagrody. Nagrody wędkarskie dzięki uprzejmo¶ci sponsorów otrzymali również wszystkie dzieci bior±ce udział w dzisiejszych zawodach a były to kołowrotki, wędki, koszulki, czapeczki, torby wędkarski i wiele, wiele innych akcesoriów wędkarskich.

Organizatorzy i sponsorzy nie zapomnieli o słodkim poczęstunku dla naszych milusińskich wszak to zawody z okazji ich ¶więta. Wszystkie dzieci otrzymały okazałe torby słodyczy.

Tradycyjnie na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów oraz opiekunowie i kibice spotkali się przy ognisku i biesiadzie z pieczonymi kiełbaskami.

Już teraz możemy obiecać, że za rok znów będ± takie zawody.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym sponsorom. Dzięki Wam u¶miech na buziach dzieciaczków był nieoceniony. Nasi przyjaciele i sponsorzy to: Urz±d Gminy Lubochnia i Gminna Komisja Rozwi±zywania Problemów Alkoholowych w Lubochni, Bank Spółdzielczy Biała Rawska oddział w Tomaszowie Maz., Pan Cezary Pełka i firma CP Handel, Arkadiusz Pawlak i Centrum Wędkarskie Big-Fish Częstochowa, Firma JAXON, firma BALSAX, firma EXPERT, Gienio Warcholiński i Gienek- gliny.pl, firma EUROBOX, Pan Juliusz Detko F.H.U Sweet-Box Dystrybucja Słodyczy, Pan Jan Głowacki , Pan Andrzej Nowosad, Państwo Agnieszka i Tomasz Latosińscy, Pan Radosław Bernaciak i firma reklamowa M3Media, Pan Wojciech Wilanowski wła¶ciciel sklepu wędkarskiego.

Kochani bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie i liczymy na pomoc za rok.

 

Sławomir Ry¶

Prezes Koła

20190608 120357

20190608 115342

20190608 093446

20190608 093326


Bież±ce informacje z Gminy LubochniaInwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125