Gmina Lubochnia

Nowe połączenie Tomaszów Mazowiecki – Warszawa przez Gminę Lubochnia

Dołączamy do grona gmin współpracujących z Narodowym przewoźnikiem autobusowym z białym orłem na czerwonym tle. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus w Warszawie S.A. uruchamia na trasie Tomaszów Mazowiecki – Warszawa połączenia przez Gminę Lubochnia. Serdecznie dziękuję Panom: Piotrowi Pogonowskiemu Dyrektorowi Zarządzającemu i Łukaszowi Socha Dyrektorowi Finansowo-Administracyjnemu Spółki Polonus za owocne rozmowy i zrozumienie dla potrzeb naszych mieszkańców, a dodam, że to dopiero początek naszej, mam nadzieję, że długoletniej współpracy. Docelowo będziemy chcieli poszerzyć ją o kolejne usługi dla pasażerów i to nie tylko z terenu Gminy Lubochnia które oferuje Spółka Polonus.

Problem komunikacji lokalnej to problem, z którym borykamy się dzisiaj coraz częściej ale pracujemy nad nim nieustannie aby go rozwiązać i pogodzić oczekiwania mieszkańców z twardymi regułami ekonomii, które niestety nas samorządowców też dotyczą. Wierzę, że docelowo uda nam się wypracować taki model komunikacji, który w sposób zdroworozsądkowy pokryje, kursy których z dnia na dzień zaprzestali świadczyć prywatni przewoźnicy, a przy tym nie będzie dla nas nazbyt kosztochłonny.

Szanowni Państwo od 7 III 2020 roku mamy w Lubochni Polonusa – możemy sobie dojechać i do Tomaszowa pod samą Arenę Lodową i do Suntago Park of Poland o Warszawie nie wspominając, bez przesiadki, w komfortowych warunkach, za przystępną cenę. Rozkłady jazdy póki, co w wersji elektronicznej a od poniedziałku również na przystankach.

ROZKŁAD JAZDY

rozklad polonus


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125