Gmina Lubochnia

Step by step we Francji

– promocja Gminy Lubochnia

W dniach od 30 maja do 04 czerwca 2018 roku Formacja Rewiowa "Step by step" działająca przy Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim gościła we Francji reprezentując Polskę, powiat tomaszowski oraz gminę Lubochnia na Dniach Europy w Aulany sous Bois, gdzie wyjechała na zaproszenie stowarzyszenia Cosmopolite Village. Z tej okazji grupa zaprezentowała dwa autorskie pokazy. Jeden pokaz pt. „Niepodległa, Niepokorna” nawiązujący do obchodów 100-nej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Drugi to ukłon w stronę gospodarzy, gdzie młodzież zaprezentowała swoje umiejętności taneczne i wokalne w piosenkach z repertuaru polskich i francuskich artystów. Formacja taneczna „Step by sep” skupia tancerzy i wokalistów z terenu powiatu tomaszowskiego, głównie z gminy Lubochnia – 9 osób. Grupa działa dopiero od roku ale ma na swoim koncie już kilka poważnych przedsięwzięć.  Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów. Jako gmina jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć naszej młodzieży.


DOSTEPNOSC

szczepimy sie

Bieżące informacje z Gminy Lubochnia

Inwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125