Gmina Lubochnia

 INFORMACJA

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania  Nr 1 w Lubochni w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia  głosowania w obwodzie  Nr 1 w Lubochni

Nazwisko i Imię

Funkcja

Gierzkowski Roman Benedykt 

Przewodniczący Komisji

Szymczuk Bożena

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Cukier Krzysztof Przemysław 

Członek Komisji

Kowalska Anna Wanda 

Członek Komisji

Kubryn Honorata 

Członek Komisji

Pasieczna Joanna Katarzyna 

Członek Komisji

Piekarek Paulina Maria 

Członek Komisji

Szymańska Lucyna Jadwiga 

Członek Komisji

Tworska Aneta Honorata 

Członek Komisji

 

Adres siedziby komisji: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubochni, ul. Łódzka 19.

 

 

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1
w Lubochni

/-/ Roman Gierzkowski

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników  głosowania  Nr 1 w Lubochni w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie  Nr 1 w Lubochni

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Jaśkiewicz Katarzyna 

Przewodnicząca Komisji

Zys Agnieszka Maria 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Bielat Magdalena 

Członek Komisji

Chmielewski Krzysztof Marian 

Członek Komisji

Cukier Mateusz Dawid 

Członek Komisji

Majchrzak Sylwia Mariola 

Członek Komisji

Nowakowska Teresa Maria 

Członek Komisji

Wójciak Małgorzata 

Członek Komisji

Żaczkiewicz Weronika Małgorzata 

Członek Komisji

Adres siedziby komisji: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubochni, ul. Łódzka 19.

 

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1
w Lubochni

 /-/ Katarzyna Jaśkiewicz

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania  Nr 2 w Lubochni w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie  Nr 2 w Lubochni

 

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Szczepański Tomasz Sebastian 

Przewodniczący Komisji

Janecka Teresa Jadwiga 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Pająk Justyna Marta 

Członek Komisji

Pecyna Jolanta 

Członek Komisji

Polus Piotr Jan 

Członek Komisji

Sobczyk Aneta Marta 

Członek Komisji

Szymańska Paulina Anna 

Członek Komisji

Tuz Damian 

Członek Komisji

Wójciak Kinga 

Członek Komisji

 

Adres siedziby komisji: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubochni, ul. Łódzka 19.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2
w Lubochni

/-/ Tomasz Szczepański

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania  Nr 2 w Lubochni  w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. 

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie  Nr 2 w Lubochni

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Szymczuk Bogusław 

Przewodniczący Komisji

Tuz - Polus Agnieszka 

Zastępca Przewodniczącego Komisji

Chmielewska Magdalena 

Członek Komisji

Gałkowska Anna Teresa 

Członek Komisji

Misiak Kamil Sebastian 

Członek Komisji

Polus Krzysztof 

Członek Komisji

Sobiesiak Karolina 

Członek Komisji

Warsicka Natalia 

Członek Komisji

Wójciak Ewelina Sylwia 

Członek Komisji

 

Adres siedziby komisji: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubochni, ul. Łódzka 19.

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2
w Lubochni

/-/ Bogusław Szymczuk

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania  Nr 3 w Glinniku w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

  

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie  Nr 3 w Glinniku

 

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Świech Marta 

Przewodnicząca Komisji

Pisarek Beata Ksenia 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Gawełda Anna Katarzyna 

Członek Komisji

Kot Piotr Antoni 

Członek Komisji

Nowak Sabina Małgorzata 

Członek Komisji

Szczepański Przemysław Kacper

Członek Komisji

Świąder Krystyna 

Członek Komisji

Świech Bogusław 

Członek Komisji

Wójciak Monika 

Członek Komisji

 

 Adres siedziby komisji: Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku 48A

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3
w  Glinniku

/-/ Marta Świech

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania  Nr 3 w Glinniku w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. 

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie  Nr 3 w Glinniku

 

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Świderek Joanna Maria

Przewodnicząca Komisji

Gierach Małgorzata Ewa 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

Bukowska Aneta Ewa 

Członek Komisji

Klimek Żaneta Kazimiera 

Członek Komisji

Kupis Konrad Michał 

Członek Komisji

Łysakowski Sylwester Cezary 

Członek Komisji

Mołojec Dominik 

Członek Komisji

Pichola Dariusz Leon 

Członek Komisji

 

 Adres siedziby komisji: Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku 48A

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3
w Glinniku

/-/ Joanna Świderek

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania  Nr 4 w Nowym Jasieniu w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie  Nr 4 w Nowym Jasieniu

 

Nazwisko i Imię

Podpis

Sobieraj Agnieszka Janina

Przewodnicząca Komisji

Bernaciak Ewa Agnieszka 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

Adamiec Marzena Anna 

Członek Komisji

Kukielak Dominika Paulina 

Członek Komisji

Lubicka Monika Małgorzata 

Członek Komisji

Łysakowska Jadwiga 

Członek Komisji

Seliga Karolina Maria 

Członek Komisji

Świech Łukasz Bogusław 

Członek Komisji

Witek Irena Bożenna 

Członek Komisji

 

 Adres siedziby komisji: Świetlica wiejska w Nowym Jasieniu Nr 9a

 

 Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4
w Nowym Jasieniu

/-/ Agnieszka Sobieraj

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia głosowania  Nr 4 w Nowym Jasieniu w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie  Nr 4 w Nowym Jasieniu

 

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Pająk Justyna Agnieszka

Przewodnicząca Komisji

Lechowska Karolina 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

Bernat Anna Helena 

Członek Komisji

Chmielewski Piotr 

Członek Komisji

Jedlińska Angelika Anna 

Członek Komisji

Klimczak Paulina Marta 

Członek Komisji

Kukielak Anna 

Członek Komisji

Piecho Ewa Renata 

Członek Komisji

Przytuła Karina Klaudia 

Członek Komisji

 

Adres siedziby komisji: Świetlica wiejska w Nowym Jasieniu Nr 9a

 Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4
w Nowym Jasieniu

/-/ Justyna Pająk

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania  Nr 5 w Tarnowskiej Woli w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie  Nr 5 w Tarnowskiej Woli

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Grad Piotr Krzysztof

Przewodniczący Komisji

Sobczyk Dorota Maria

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Bernaciak Teresa

Członek Komisji

Dudek Maria

Członek Komisji

Dzwonkowska Beata Joanna

Członek Komisji

Gogól Agnieszka

Członek Komisji

Józwik Iwona Marta

Członek Komisji

Kowalska Agnieszka Małgorzata

Członek Komisji

Ozimowska Barbara Aniela

Członek Komisji

 

    Adres siedziby komisji: Świetlica środowiskowa w Tarnowskiej Woli Nr 5

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5
w Tarnowskiej Woli

/-/ Piotr Grad

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania  Nr 5 w Tarnowskiej Woli w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie  Nr 5 w Tarnowskiej Woli

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Nowak Sylwia

Przewodniczący Komisji

Goździk Justyna Elżbieta 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Dąbrowska Marlena 

Członek Komisji

Gogól Natalia 

Członek Komisji

Klimczak Cezary Jan 

Członek Komisji

Mazerant Adrian 

Członek Komisji

Miko Dominika 

Członek Komisji

Starosta Agnieszka Beata 

Członek Komisji

Ślusarczyk Marzena 

Członek Komisji

 

       Adres siedziby komisji: Świetlica środowiskowa w Tarnowskiej Woli Nr 5

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5
w Tarnowskiej Woli

/-/ Sylwia Nowak

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania  Nr 6 w Nowym Glinniku-Osiedlu w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie  Nr 6 w Nowym Glinniku - Osiedlu

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Gogól Elżbieta Dorota

Przewodniczący Komisji

Polus Anna Maria 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Brandeburska Justyna 

Członek Komisji

Chmielewska - Kuta Ewelina 

Członek Komisji

Grad Sławomira Bronisława 

Członek Komisji

Klimek Tadeusz Stefan 

Członek Komisji

Kowalski Cezary 

Członek Komisji

Mrozowicz Maciej Włodzimierz 

Członek Komisji

Tomanek Aldona Sylwia 

Członek Komisji

 

       Adres siedziby komisji: Świetlica, Nowy Glinnik- Osiedle 3A

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6
w Nowym Glinniku-Osiedlu

/-/ Elżbieta Gogól

 

składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania  Nr 6 w Nowym Glinniku-Osiedlu w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie  Nr 6 w Nowym Glinniku- Osiedlu

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Pająk Tomasz Józef

Przewodniczący Komisji

Schab Sławomir Andrzej 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Dębiec Marcel Janusz 

Członek Komisji

Gogól Krzysztof 

Członek Komisji

Kaczuba Renata 

Członek Komisji

Pązik Iwona Barbara 

Członek Komisji

Piotrowska Elżbieta 

Członek Komisji

Polus Ewa Lucyna 

Członek Komisji

Wieczorek Katarzyna Iwona 

Członek Komisji

 

Adres siedziby komisji: Świetlica, Nowy Glinnik- Osiedle 3A

 

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6
w Nowym Glinniku-Osiedlu

/-/ Tomasz Pająk

składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania Nr 7 w Lubochni Dworskiej w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników  głosowania w obwodzie  Nr 7 w Lubochni Dworskiej

 

Nazwisko i Imię

Funkcja w Komisji

Lubicki Jacek Marek

       Przewodniczący Komisji

Wójciak Lucyna Barbara 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

Dziubek Anna 

Członek Komisji

Jaźwińska Katarzyna Monika 

Członek Komisji

Jedliński Tomasz Adam 

Członek Komisji

Majewska Danuta Maria 

Członek Komisji

Rakowska Alina Jadwiga 

Członek Komisji

Stańdo Maciej Jan 

Członek Komisji 

Witek Maria 

Członek Komisji 

 

Adres siedziby komisji: Urząd Gminy Lubochnia, ul. Tomaszowska 9

                                                                           

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7
w Lubochni Dworskiej

/-/ Jacek Lubicki

 

 

o składzie  Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania  Nr 7 w Lubochni Dworskiej w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

  

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy  (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaje się do wiadomości publicznej skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników  głosowania w obwodzie  Nr 7 w Lubochni Dworskiej

 

Nazwisko i Imię

Podpis

Janeczek - Węgrzynowska Beata Sabina

Przewodnicząca Komisji

Kopacz Dorota 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

Kaźmierczak Karolina Katarzyna 

Członek Komisji

Kołodziejek Krzysztof Piotr 

Członek Komisji

Lambert Paulina 

Członek Komisji

Makowski Wojciech Robert 

Członek Komisji

Szurmańska Maria Sabina 

Członek Komisji

Welfle Sylwia Anna 

Członek Komisji

Zimnica Monika Anna 

Członek Komisji

 

Adres siedziby komisji: Urząd Gminy Lubochnia, ul. Tomaszowska 9

                                                                            

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7
w Lubochni Dworskiej

/-/  Beata Janeczek - Węgrzynowska


Bieżące informacje z Gminy LubochniaInwestycje w Gminie Lubochnia

Transmisja obrad sesji Rady Gminy Lubochnia - Archiwum

RODO ochrona danych

banner ttmionz

System Informacji Przestrzennej Inwestycje w Gminie LubochniaKrajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaKrajowy Instytut Meteorologii

RPO - Lodzkie

bannery - wf125x125